FREE4x4 zajmuje się organizacją zlotów, rajdów i wyjazdów turystycznych
dedykowanych głównie posiadaczom Land i Range Roverów

Wyniki i podsumowanie

Land Rover Loop 2011 o puchar VB Leasing

W imprezie wzięło udział około 150 osób w 62 Land Roverach, z czego w klasie sportowej wystartowało 27 aut, a w klasie turystycznej 28 ekip. Dodatkowo na LR Loop startowało 6 quadów przeprawowych.

Impreza odbyłą się na terenie Puszczy Bydgoskiej z bazą w Solcu Kujawskim.

 

W imieniu swoim oraz organizatorów składam serdeczne podziękowania:

- wszystkim uczestnikom za swietną zabawę, sportowe zachowanie i frekwencję

- Nadleśniczemu, Panu Jakubowi Siedleckiemu za współpracę i pomoc w organizacji imprezy

- Leśniczym Gabrysi i Tomkowi Marcinkom - za pomoc, gościnę, wsparcie i wiele innych...

- wszystkim osobom zaangażowanym w organizację imprezy, w szczególności: Asi, Doktorowi, Michałowi, Radkowi i Łukaszowi, Andrzejowi, Ziomkowi, Gimbusowi, Norbertowi, Bodkowi, Cackowi i wielu innym

- sponsorom fundującym nagrody - VB Leasing, Valvoline

- firmom wspierającym imprezę - Finder, Land Parts System, 4Land, Husky, You'll

- mediom, które nas wspierały - Antyradio, Off-Road.pl, Dakar.pl, Expedycja.pl, Rajdy4x4.pl

- ekipie medycznej z Off-Road Rescue Team

oraz

- Policji z Solca Kujawskiego za niedzielne badania... :) i pozytywne zainteresowanie imprezą

 

Tomek Staniszewski

 

Zobacz film z imprezy.

 

Poniżej wyniki z trzech klas:

 

Klasa Turystyczna:

 

nr start kierowca pilot T/S auto OS 1 OS 2 SUMA
3. Woźniak Radek Ewa Chorążewicz T Disco I 02:40,7 00:46,2 03:26,9
10. Radosław Florczak Iza Florczak T Disco 4 02:47,7 00:46,2 03:33,9
2. Marcin Pawełczyk Joanna Gęsiarz T Disco 2 02:49,8 00:47,7 03:37,6
18. Sławek Palicki Natalia Palicka T Disco 2 02:50,4 00:48,3 03:38,7
9. Romka Mantaj Julia Mantaj T Def 90 02:53,9 00:45,7 03:39,6
19. Krzysztof Zakrzewski Emilia Zakrzewska T P38 03:05,5 00:46,2 03:51,7
7. Cezariusz Deliński Liwia Delińska T Disco I 03:00,5 00:53,2 03:53,7
8. Radosław Czeczotka Anna Kocjan T Disco 4 03:05,2 00:50,6 03:55,7
17. Artur Rowiński Tomek Kostera T Disco 2 03:07,9 00:48,6 03:56,5
11. Marek Stawniak Paulina Stawniak T Def 90 03:12,4 00:48,5 04:00,9
14. Rafał Ziembiński Magdalena Pawełek-Ziembińska T Disco 2 03:08,9 00:56,6 04:05,5
24. Jacek Nurkiewicz Tomasz Muszyński T Freel 03:21,6 00:49,6 04:11,1
30. Ola Serafińska   T Disco I 03:23,8 00:55,4 04:19,2
4. Włodzimierz Babś Magdalena Babś T Disco I 03:31,0 00:52,0 04:22,9
15. Marek Serafiński Anna Serafińska T Freel 2 03:14,8 01:09,4 04:24,2
21. Mariusz Jaworski Iwona Szmaja T RRC 03:32,0 00:55,4 04:27,4
28. Adam Żygadło Bartosz Żygadło T Disco I 03:41,0 00:57,0 04:38,0
20. Waldemar Kleinszmidt Ania Kleinszmidt T Disco I 03:50,8 00:53,3 04:44,1
16. Adam Grędys Magdalena Wachnik T Freel 03:53,7 00:50,6 04:44,3
5. Paweł Rutkowski Aleksandra Rutkowska T Disco 2 03:49,2 00:58,1 04:47,2
25. Ryszard Przybyłek Renata Tumulec T Freel 03:47,0 01:02,5 04:49,4
13. Anna Demczuk Natalia Demczuk T Freel 03:59,0 01:14,3 05:13,3
23. Andrzej Szymański Beata Szymańska T Disco 2 04:20,8 01:06,2 05:27,0
12. Marcin Ludwicki   T Disco 3 04:25,1 01:03,8 05:28,9
29. Michał Pytka Agnieszka Pytka T Disco 2 08:00,0 01:11,1 09:11,1
26. Arek Gazda Szymon Gazda T Freel 2 03:11,0 10:00,0 13:11,0
27. Rafał Smykowski Marek Smykowski T Disco I 03:32,5 10:00,0 13:32,5

 

Klasa Sportowa:

 

Nr Kierowca Pilot T/S Auto OS 1 OS 2 SUMA
39. Marcin Liwiński Marcin Chmielewski S Disco I 02:23,2 01:10,8 03:34,0
51. Sylwester Nogalski Bartosz Wiśniewski S Def 02:26,0 01:08,5 03:34,5
52. Tomek Sadza Marcin Partika S Disco 2 02:37,0 01:09,8 03:46,8
46. Piotr Lasocki Wioleta Lasocka S Disco I 02:43,8 01:12,7 03:56,6
54. Obertyński Olgiedr Obertyński Olgierd S Def 02:47,0 01:13,7 04:00,6
56. Witek Roszczynko Agnieszka Bednarczyk S Disco I 02:46,8 01:16,6 04:03,4
32. Marek Gawron Hanna Gawron S Disco 2 02:48,4 01:15,2 04:03,6
40. Jacek Szczęsny Beata Lembessis S Disco I 02:50,5 01:17,7 04:08,2
41. Maciej Piotrowski Małgorzata Sobczak S Disco 2 02:51,0 01:19,8 04:10,8
49. Damian Bernaciak Bartek Stachowiak S Disco I 02:54,1 01:18,2 04:12,3
55. Andrzej Leciejewski Igor Caban S P38 02:52,0 01:22,9 04:14,8
34. Andrzej Przybylski Przybylski S Def 90 02:53,7 01:23,0 04:16,7
48. Dariusz Ignatowski Waldemar Kozar S RRC 02:57,0 01:20,9 04:17,9
44. Dariusz Kubiak Dorota Kubiak S Disco 2 02:57,6 01:20,6 04:18,2
45. Jarosław Szymonik Iryna Szymonik S Disco 2 03:05,5 01:12,9 04:18,4
57. Maciej Surdyk Maciej Tomaszewski T Disco I 03:05,2 01:25,0 04:30,2
38. Rafał Knitter Daniel Wiszniowski S Disco I 03:06,6 01:23,7 04:30,2
53. Maciej Stróżyk Waldemar Arcimowicz S Disco I 03:11,7 01:25,1 04:36,8
42. Maciej Łażewski Ania Lipka S Def 110 03:14,1 01:25,1 04:39,2
36. Przemysław Rosiński Dominik Wożniak S Disco I 03:16,4 01:28,5 04:44,9
35. Piotr Rączkowski Elżbieta Tokarska S RRC 03:20,1 01:26,1 04:46,2
37. Marcin Czernik Anna Czernik S Disco I 03:18,7 01:28,6 04:47,3
43. Maciek Więckowski Orzeł S P 38 03:27,0 01:33,9 05:01,0
50. Tomek Klonowski Katarzyna Klonowska S Disco 2 03:38,3 01:30,6 05:08,9
33. Jacek Orzechowski Ewa Orzechowska S Disco I 03:40,5 01:37,0 05:17,5
47. Jakub Ignatowski Daniel Składanowski S Seria III 03:53,3 01:47,3 05:40,6
58. Jacek Krzyżaniak Robert Tarnowski S Def 90

 

Quady:

 

Nr Kierowca Auto OS 1 OS 2 SUMA
62. Krzysztof Gorzny quad 02:41,3 01:01,7 03:43,0
64. Michał Borawski quad 02:39,3 01:03,7 03:43,1
65. Tomasz Perszewski quad 02:39,8 01:06,5 03:46,4
66. Piotr Romanowicz quad 02:49,2 01:06,5 03:55,7
63. Adrian Rybak quad 02:51,7 01:04,6 03:56,2
61. Waldemar Niemunis quad 02:52,2 01:07,7 03:59,9

 

imprezy off-road, rajdy 4x4, land rover, range rover, turystyka alternatywna, wyprawy 4x4, wyprawy off-road, land rover off-road
Szybki kontakt:
Tomek Staniszewski+ 48 607 318 880tomek@free4x4.pl

Copyright [c] 2007-2021 4x4 FREE Off Road Club! All rights reserved.

Projekt i wykonanie: demeco.pl