FREE4x4 zajmuje się organizacją zlotów, rajdów i wyjazdów turystycznych
dedykowanych głównie posiadaczom Land i Range Roverów

Free Zine - why & poczemu

22-09-2012
Kilka słów o koncepcji, która od 23.09 zagościła na free4x4.pl

Free Zine?

 

Jakiś czas temu miało powstać way.tv – internetowa telewizja z miejscem na wyprawy, technikę, sport - mocno motoryzacyjna. Nie powstała bo mimo wielkiego zapału Wojtka i mojego temat spalił na panewce, brakło kasy i/lub odwagi. W zasadzie to dobrze bo za chwilę by nam brakło na to kasy.

 

Cały czas jest giga dziura na rynku bo twory klasy VTN Turbo są poziomem w okolicach przystanku dekompresyjnego Nuno Gomes’a, tym samym brak dobrego programu motoryzacyjnego aż dziwi bo branża ta jest gigantyczna pod każdym względem. Ale jak się okazuje, żeby wytrzymać na zdechłym komercyjnie rynku trzeba być grubym śledziem tego biznesu.

Wygra ten i chwała mu za krok, kto zdecyduje się i powoła do życia program na poziomie dla pasjonatów, miłośników i użytkowników motoryzacji czyli dla każdego z nas.

 

Coś co przyciągnie do monitorów i ekranów tabletów tak jak niegdyś SONDA absolutnie świetnego duetu nieżyjących od końca lat 80 Kamińskiego i Kurka. Taki cel nam przyświecał kiedy godzinami dyskutowaliśmy o way.tv.

Dla przypomnienia, dyskusja benzyna czy diesel… zwróćcie uwagę na montaż, zachowanie prowadzących, jak inne od Topowych Gir.

 

 

 

 

No i ten wszędobylski zakaz palenia (część 3) J.

 

Później była chwila przerwy i chyba wtedy dla załatania pustki i smutku po telewizji, której nie będzie L zrobiliśmy www.10minutfestiwal.pl. Całe szczęście projekt się obronił i ciągniemy powoli drugą edycję. Do udziału w której zapraszam wszystkich – amatorów i profeo. To w odpowiednio mocny sposób wypełnia misję ale niestety odbiegło to tematem od motoryzacji, która straśnie we mnie siedzi.

 

No to niedawno zaczęliśmy drążyć temat gazeto – portalu o LR-ach ale znowu coś się rypło, bo albo mistrzowie od pisania hateemeli się gimnastykują, albo jakiś wyjazd mamy, albo to i sramto nie pozwala dokończyć tematu… Czuję, że znowu fajny pomysł zdycha bo zbyt dużo ludzi musi to ogarniać żeby przetrwało próbę czasu. Szkoda.

 

Się wkurzyłem, w tym na siebie i zastosowałem wariant nr 8 – w miarę możliwości powstawania materiałów, felietonów czy innych video – foto tworów, będę kręcił takiego ot Free Zina.

 

Będzie różnie - na poziomie i pod kreską, wesoło i prymitywnie, z sensem i pozbawione wszelkich mądrości,  Zin ów Free jest więc czytaj kto chce.

 

Tym samym zapraszam autorów ciekawych tekstów, filmów czy innych materiałów, którzy chcą zamieścić je w Zinie Free do przesyłania na tomek@free4x4.pl

 

Dziękuję

 

Tomek

imprezy off-road, rajdy 4x4, land rover, range rover, turystyka alternatywna, wyprawy 4x4, wyprawy off-road, land rover off-road
Szybki kontakt:
Tomek Staniszewski+ 48 607 318 880tomek@free4x4.pl

Copyright [c] 2007-2023 4x4 FREE Off Road Club! All rights reserved.

Projekt i wykonanie: demeco.pl