FREE4x4 zajmuje się organizacją zlotów, rajdów i wyjazdów turystycznych
dedykowanych głównie posiadaczom Land i Range Roverów

Kolejny mazurski Loop zakończony

11-10-2017
Fotorelacja z zakończonego właśnie mazurskiego Loopa.

Nie wiem, która to była już impreza w ogóle, i która na Mazurach.

Trzeba kiedyś będzie policzyć, bo pomiędzy te nagłośnione wkradło się kilka mniej oficjalnych.

Znakomita większość tych akcji od kilku dobrych lat ma swoje centrum i bazę w Lechu Farm, u mojego serdecznego przyjaciela Lecha. Tam jest najlepiej pod każdym względem i to bezdyskusyjna sytuacja.

W zasadzie teraz jestem w wielkiej kropie, bo gdybym chciał zorganizować imprezę gdzie indziej to Lechu z Ewą podnieśli tak wysoko poprzeczkę, że będzie ciężko znaleźć podobny klimat. Chodzi mi pewne miejsce po głowie i lada dzień zagadam z innym moim przyjacielem, co ma podobną bazę i możliwości. Zobaczymy, napiszemy.

 

W tym roku na Loopa wskoczyła odpowiednia jak na kameralną imprezę grupa posiadaczy LR-ów oraz niezła rzesza byłych posiadaczy LR-ów, kilku przyjaciół i parę przesympatycznych twarzy, na endurakach, Pajerem i Patrolem po sztuce oraz jeden ruski zaprzęg. Taki misz masz ale tylko w postaci wybitnego towarzystwa.

 

Chłopacy z Mazury4x4 udostępnili nam swoje wąwozy i tereny do katacji przeznaczone, a lipcową porą namalowany road book sprawił sporo radochy (mam nadzieję), bo teraz stan wody i błota lekko zmodyfikował moją letnią trasę.

 

Dziękuję wszystkim uczestnikom za bezpieczną zabawę, pełną integrację i klimat.

Ewie i Lechowi za ich wyśmienite wszystko.

Mazurom4x4 za przyjacielską pomoc.

 

Tomek

 

Poniżej przemieszane zdjęcia Czarka Delińskiego, Izy Liwińskiej, Maćka i może jeszcze kogoś, czego mogłem nie zanotować.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

imprezy off-road, rajdy 4x4, land rover, range rover, turystyka alternatywna, wyprawy 4x4, wyprawy off-road, land rover off-road
Szybki kontakt:
Tomek Staniszewski+ 48 607 318 880tomek@free4x4.pl

Copyright [c] 2007-2022 4x4 FREE Off Road Club! All rights reserved.

Projekt i wykonanie: demeco.pl